І етап Чемпіонату України з автомобільного слалому. Рівне. 01 травня 2017 року.

„ЕПСІЛОН-АВТОСЛАЛОМ – 2017”.
Чемпіонат України з автомобільного слалому.
І етап (особисто-командний залік). Рівне 01 травня 2017 року.

01 травня 2017 року стартував сезон автомобільного слалому в Україні.

На автодромі Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування (РАТК НУВГП) відбувся І етап Чемпіонату України з автомобільного слалому „ЕПСІЛОН-АВТОСЛАЛОМ – 2017”.

У змаганнях прийняли участь 16 спортсменів з 5 міст України, які змагалися в особистому і командному заліках. Нагадаємо, що етап був перенесений з 29 квітня на 01 травня із-за неможливості прямої трансляції в суботу телеканалом „Рівне-1”, адже в той день у Рівному відбувалася календарна зустріч з футболу, де рівненський „Верес”, що виступає у першій лізі вітчизняного чемпіонату, приймав команду „Арсенал” (Київ).

Вперше у чемпіонатах України з автослалому гонщики стартували у заїздах парою – дзеркальна паралельна фігура проходження траси була запропонована і складена львівськими гонщиками – Іваном Ракусом та Маркіяном Клименком. Після 3 заїздів пройшли півфінали у всіх класах, фінали (до 2 перемог) та заїзди за 3-4 місця (також до 2 перемог).

Окремі офіційні особи першого етапу – голова Колегії спортивних комісарів Борис Донской (Київ) та Технічний комісар Уляна Карімова (Київ) і деякі спортсмени прибули до Рівного напередодні – у дощову погоду останньої неділі квітня.

А львів’янин Іван Ракус в неділю встиг навіть потренуватись на мокрій трасі рівненського автодрому.

В перший день травня у Рівному вже не дощило, проте стовпчик термометра вранці не давав оптимістичних і теплих прогнозів.

До участі у змаганнях заявилися 16 гонщиків, всього було 17 учасників (Андрій Яроменко з Черкас, він же є Головою Комітету з автослалому ФАУ, заявився у двох класах автомобілів). Вони стартували у двох класах – Standart і Sport. В останньому залік окремо проводився серед передньопривідних (FWD) та задньопривідних автомобілів (RWD):

№ 27 Віталій Андрійчук (Рівне)

5 гонщиків представляли Рівне, 5 – Львів, 3 – Київ, 2 – Черкаси та 1 – Івано-Франківськ). Командний залік проводився серед трьох заявлених команд, і дві з них були рівненськими.

Попередні результати змагань:

Клас Standart:
Півфінал 1. Перемогу здобув Ілля Нехай, який змагався з рівненським гонщиком, вихованцем Сергія Пелешка Андрієм Торгуном.
Півфінал 2. Тут переміг рівненський гонщик Олександр Ламаш, котрий був трішки швидший, ніж Андрій Яроменко.
За 3-4 місця. Перемігши двічі у заїздах, 3-є місце посів черкащанин Андрій Яроменко. У 2-му заїзді Андрій Торгун зійшов з дистанції.
Фінал. 2 заїзди, 2 перемоги, і дворазовий чемпіон України з автослалому Ілля Нехай з Івано-Франківська підтверджує своє реноме досвідченого гонщика та стає переможцем І етапу Чемпіонату України.
1. Ілля НЕХАЙ (Івано-Франківськ).
2. Олександр ЛАМАШ (Рівне).
3. Андрій ЯРОМЕНКО (Черкаси).
4. Андрій ТОРГУН (Рівне).

Клас Sport FWD:
Півфінал 1. Киянин Максим Шиков досить легко перемагає Андрія Яроменка.
Півфінал 2. Інший киянин Максим Євдокимов перемагає Івана Ракуса, і таким чином, фінал у цьому класі став київським.
За 3-4 місця. У 1 заїзді перемагає львів’янин Іван Ракус, незважаючи на 2 сек. педалізації, 2-й заїзд – також за ним, Андрій Яроменко – четвертий.
Фінал. Тут відбувся лише один заїзд, у якому Максим Євдокимов здобув перемогу, а Максим Шиков зійшов з траси через поломку двигуна. Було прийнято рішення надати йому 10 хв. для усунення поломок, але пізніше виявилося, що другого старту не буде і Максим Євдокимов став переможцем.
1. Максим ЄВДОКИМОВ (Київ).
2. Максим ШИКОВ (Київ).
3. Іван РАКУС (Львів).
4. Андрій ЯРОМЕНКО (Черкаси).

Клас Sport RWD:
Півфінал 1. Маркіян Клименко зі Львова без проблем виграє у рівнянина Романа Бондарця.
Півфінал 2. Сильний заїзд двох львів’ян, які майже одночасно фінішували, але перевага була на боці Олексія Виговського. Дмитро Мінаєв змагатиметься за 3-4 місця.
За 3-4 місця. Дмитро Мінаєв легко виграє у Романа Бондарця перший заїзд, а у другому заїзді рівнянин достроково припинив боротьбу, і Мінаєв – 3-й.
Фінал. Знову амбіційні львів’яни змагаються на ВАЗах, і тут перевага була на боці Маркіяна Клименка, який виграв обидва заїзди у Олексія Виговського. Весь подіум у цьому класі – львівський.
1. Маркіян КЛИМЕНКО (Львів).
2. Олексій ВИГОВСЬКИЙ (Львів).
3. Дмитро МІНАЄВ (Львів).
4. Роман БОНДАРЕЦЬ (Рівне).

Командний залік:
1. MIR Автослалом” (Рівне) (Маркіян Клименко, Іван Ракус).
2. АК „Черкаси” (Черкаси) (Андрій Яроменко, Максим Шиков, Дмитро Пальчик).
3. „Автолюкс” (Рівне) (Олександр Ламаш, Андрій Торгун).

Дехто фінішував з конусами:

Під час змагань гонщики вітали з Днем народження свого колегу Ярослава Кадученка, який народився саме 1 травня:

Немає коментарів:

Дописати коментар

До 65-річчя з Дня народження Сергія ПЕЛЕШКА...

06 березня 2023 року відомому в Україні автогонщику, 16-разовому чемпіону України у 5 видах автомобільного спорту, майстру спорту СРСР з ав...